Kedi Maması

Reyaura

Orjin kitten kullaniyordum 5 6 ay bütcem kısıtlı olucak 10 kgsi 200tlyi geçmeyecek sağlıklı mama önerisi

19 CEVAP

Reyaura

Tavuklu hangisini önerirsin?

yunus26

Mito Mit kedi maması tavuklu 15 kg 74 TL

dilege

Reflex'in klasik serisinden tavuk & pirinçliyi severek yiyordu bizimki. Şimdi plus serisinin somonlu ve kuzu etlisi de baya iyi. 15 kilosunu 150 liraya falan bulabilirsiniz indirimde olan sitelerde.

dilege

Lavital kitten somonlu var, ona baktınız mı? Bir arkadaşım severek kullandığını söyledi. 10 kilosu 170 TL'ye falan geliyor, 12 kiloluk paketi var.