Kedi Maması

Reyaura

Orjin kitten kullaniyordum 5 6 ay bütcem kısıtlı olucak 10 kgsi 200tlyi geçmeyecek sağlıklı mama önerisi

19 CEVAP

pongul

farmina matisse 200u gecmez.

Feronia

Profine Kitten, daha ucuza Matisse Kitten

Feronia

Uygun fiyata iyi ve tavuksuz yavru mamasını zor bulursunuz. Go! Sensitivity + Shine olabilir ama daha pahalı.

Feronia

En mantıklısı ProChoice Pro 38 Kitten Kuzulu bu durumda.

Feronia

Profine Kitten veya Matisse Kitten

aleyn

10 kg ı 270 olabilirse nd düşük tahıllılar var kuzulu ya da morina balıklı..

aleyn

ayrıca nd nin düşük tahıllılarını ************dan daha uygun fiyatlara da bulabilirsiniz baktım şimdi, satıcıya son kullanma tarihini sorarak alabilirsiniz pek çok defa alışveriş yaptım bi sorun yaşamadım, satıcı yorumlarına bakarak fikir edinebilirsiniz satıcılar hakkında da.

Reyaura

Prochoice icerigi cok kötü degil mi Kurutulmuş Kuzu Proteini (%30), Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (%18), Baldo Pirinç (14%), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye (%6), Hamsi Unu, Krill Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotid Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu (%0,04), Pisilyum.

Feronia

10 kilosu 200 liradan ucuz en iyi yavru maması bu...

Feronia

Tavuk içermeyen**

Reyaura

Reflex içeriği kötü ve sağlıksız bir mama.

Reyaura

Tavukluymus tavuklu iyi gelmiyor benimkilere:(

Reyaura

Vitaminleri kumları ek besin vs vs butcemi aşıyor go! alamam:)

aleyn

go tahılsız somonlu'nun 7,2 kg ı 198 e bi yerde son kullanma tarihi 2018 demiş ayı sorarak ileri bi aysa bu da olabilir belki..

Reyaura

Kurutulmuş protein kuru mska ustune jel döküp pişiriliyor diye okumuştum yanlışmi hatırlıyorum:(