Kedim Hapşırıyor Ne Yapabilirim?

Tubakosif

Merhabalar kedim mia 1 aydır hapşırıyor . Veterinere götürdük cigerleri iyi enfeksiyonu yok mevsimsel dedi . Avil adlı ilacı verdi 3 4 kere icirdim ama ilacı kaybettim . Tekrar eczaneden almak istedim fakat avil kaldirılmış ne yapmam lazım

5 CEVAP

Cakeyta

Daha gecen gun avil aldik biz, eczane elinde olmadigi icin baska ilac satmaya calismis olabilir mi? Verdikleri ilaci veteriner hekiminize danismadan asla kullanmayin

Tubakosif

3 tane eczaneye gittim piyasadan kaldırıldığını söylediler veterinerim de telefonları açmıyor

Tubakosif

Avilin başka versiyonunu verdi eczane (zyrtec) ama kullanmaya korkuyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Sevimcolak

Bugün çocuk icin Avil aldik bizde

Tubakosif

Veteriner ile iletişime gectik kedi "nezlesi uzun sürer ilac vererek böbreklerini mahvetmeyelim" dedi
Yardımlarıniz icin tesekkürlerr