Proplan Mama İncelemeye Gitti

BayTarcin

Mrb proplan mamanın taneciklerinde olan bazı sorunlardan dolayı inceleme başlattım 10 gün oldu hala dönüş yok normal mi?

12 CEVAP

cat_expert

Biz de 2 kez göndermiştik biri 1.5 ay biri 2 ay sürmüştü 10 günde falan sonuçlanmaz.

Ahudr

Zaten sıkıntılı bir durum varsada bunu paylasaklarıni sanmiyorum farkli sebepler sunarlar hic guven vermiyor bana proplan

Ahudr

Blue_hoddle
Aynen zaten hepsine güvensiz yaklasiyorum.Sizin ve cevrenizdekilerin sorun yasamamış olması urunun guvenilirlik teminati olamiyor maalesef ben sorun yasadim ve hicbir sekilde firmadan donus alamadim.

BayTarcin

Serisini şuan mama kolayda olmadığı için söyleyemiyorum bir sorun çıkarsa elbette paylaşırım. Mamadaki sorunlar da taneciklerin neredeyse %70 inde beyaz beyaz şeyler vardı kemik veya bu tarz bir şey olma ihtimalinden korktum proplan ile görüştüm seri numarası incelemeye gitti haber bekliyorum. Hala devamlı soruyorum incelemeden dönünce haber vereceğiz diyorlar. Geçiştiriyorlar diye düşünmeye başlamıştım ama belli ki 1-2 ay sürecek :/

blue_hoddle

@Ahudr
proplana güvenmiyorsanız hiçbir markaya güvenmeyin derim :D
1894 yılında kurulmuş bir firma (Nestle 20-30 yıl kadar daha önce)
Şuan dünya devlerinden (baron) biri Nestle markası, kullandığım sürede sorun yaşamadım arkadaşlarımda yaşamadı.

BayTarcin

@Ahudr
Siz ne gibi bir sorun yaşamıştınız kendim de kullandığım için merak ettim.

Ahudr

BayTarcın
Benim kedim kucuklugunden beri kullaniyordu sorun yoktu kisirlastirdiktan sonra kisir mamasina gectim sürekli kusmaya basladi basta mamadan oldugunu anlamadim acaba diyerek degistirdim kesildi daha sonra hipoalerjenigini kullanmam gerekti yine yer yemez kustu hemen degistirdim mamayi tekrar.Sonrada zaten basında zehirli madde tespiti falan haberleri yayildi

ugurcil

Nestle ile mi görüştünüz? Bu kadar uzamaz, benim de başıma geldi ama onlar aramayınca ben aradım, bana ulaşamadıklarını söylediler. Yersen

ugurcil

buarada incelemeye giden ürün ne, hangi seri?

Ahudr

Ne gibi sorunlar vardi peki ?

AhsenAise

Açıkçası sırf ithal diye , yıllarıdır piyasasa varlar diye bazı mamaların abartılı onerilmesini anlamıyorum.
Bu mamalara fazla para vermeyi doğru bulmuyorum

Bizim değerlendirmemize göre ProPlan Original Adult Optirenal Tavuk Etli ortalama seviyede bir mama. Tavuk eti ile başlanması olumlu ancak devamında baktığımızda kaliteli olarak nitelendirebileceğimiz bir hayvansal içerik ile karşılaşmıyoruz. Mamalarda ne çok önem verdiğimiz ilk 5 içeriğin 3’ünün tahıl olması ise yine puanlamamızı etkileyen kriterlerden. Tahıl ağırlıklı içerikleri kedi beslenmesinde tercih etmiyoruz. Bu nedenle devamında yer alan içerikleri de göz önüne aldığımızda bu mama alerjik bir yapısı olan kediler için öncelikli tercihlerimizden biri değil.

AhsenAise

Analiz sitesinden alintidir alt paragraf

Sizi şüpheye düşüren mamayı kullanmamanizi naçizane onerebilirim