İç Parazit Hapının Tarihi

selinay41

10 gün önce caniverm hapını yarısını kedime verdim kalan parçayı strece sarıp buzdolabına koydum kalan yarısını şimdi versem bir sıkıntı olur mu ?

5 CEVAP

Cakeyta

Ic parazit tedavisi 2-3 ayda bir yapilir neden 10 gun arayla yapmak istiyorsunuz anlamadim? Ayrica haplar buzrolabinda saklanmamali diye biliyorum, agzini kapatip serin bir yerde saklamaniz yeterli olurdu

selinay41

Güncel

Minminik

Veterinerinize sormadan ilac vermeyin 10 gun ara ile verilmez

KimJeongguk

Ben 3 ay önce yarım caniverm yutturdum kedime ve diger yarısını paketine geri koyup paketi sıkıca bantladım bir kutuya koyup sakladım geçen hafta da diğer yarısını verdim bir şey olmadı sağlıklıyız maşallah.

Sevimcolak

KimJeongguk 10 gun arayla diyor saklama kosulundan cok sure kisa geldi bana