Kedimin Gözlerinde Mama Yedikten Sonra Yaşlar Birikiyor Neden Olabilir?

sarimsak

bugün veterinere gittik ama sormayı unuttum, mama yedikten sonra gözleri sanki ağlamış gibi yaşlarla doluyor peçeteyle siliyorum ama neden olabilir bir fikriniz var mı?

3 CEVAP

Reyaura

Sanırım eskiden mama yiyemedigini ve bunu hatirliyap ağladığını söylemiş arkadaş kaç yaşında bilmiyorum ama diğer soru başlıklarındada fazlasıyla saçmalamiş

BLMEM

KEDİNİZİN MAMAYA ALERJİSİ OLABİLİR YADA ESKİDEN YEMEĞİ BULMAYIP BUNLARI HATIRLAMAYA BAŞLAYABİLİR DİŞİ BİR KEDİ Mİ

sarimsak

evet dişi. sadece bu kuru mama değil yaş mama yerken de böyle oluyor. eskiden yemeği bulmayıp dediğiniz nedir anlamadım?