Tuvalet Eğitimi Lütfen Yardımcı Olun

sanemtokyay

Merhaba, köpüşümle 1 haftayı tamamladık bugün. Fakat bir haftadır evde yalnız ikimizdik ailemizin diğer üyeleri 5 gündür tatildelerdi. Ve bu 1 haftada normalde Misto tuvalet eğitimini aldı denilebilirdi 1-2 istisna dışında eve yerleştirdiğimiz gazetelerin üzerine yapıyordu. Fakat bugün annemler döndüğünden beri tuvaletini ortalık yerlere yapmaya başladı hiç gazetenin üstüne yapmıyor. Bunun sebebi nedir sizce?

3 CEVAP

cakiloznur

dikkati dağılmıştır. bebek daha. gözünüz üzerinde olsun. burnu yere yapışıp koklamaya başladığı an, koşturun gazeteye :))) yapmasını istediğiniz yer hariç bir yerlere yaptığında, temizlik için sirke kullanın, kokusunu sevmiyor bu paticikler, kolay gelsin

aleynapul

cakiloznur tuvaletinin geldiğini anlamanın yegane yolu :)

ursaminor

Köpeklerde tuvalet eğitiminin pekişmesi biraz zaman alabiliyor. Ve ortamdaki değişiklikler çok etkileyici ve belirleyici oluyor ne yazık ki.
Biraz daha sabır. Evin gerçek ortamı insanların var olduğu ortam olduğuna göre, sabırla yeniden deneyeceksiniz. O da gerçek ortama alışarak öğrenecek bunu...