Hem Kısır Hem De Diyet Mama Önerisi

Hem kısır hem diyet bir mamaya ihtiyacımız var. Öneride bulunursanız sevinirim.

3 CEVAP

Eğer veterineriniz kedinizin kullanmasında bir sakınca görmüyorsa Brit Care Veterinary diet serisini kesinlikle öneririm. Genel olarak yumuşak dışkılama problemi var(ben 2 kedimde 2 farklı çeşidini kullanmıştım. Birisinde bu problemi görüp diğerinde görmemiştim yani her kedide farklı etki gösteriyor sanırım.) Bunun dışında kesinlikle ölçülü ve günde 2 kere olarak vermenizi öneririm

Tahılsız mamalar kesime iyi gelmiyor maalesef

Ebrnk

Acana indoor kullanıyoruz