2 Yavru Köpekle Nasıl Baş Edebilirim

MomofCipsi

Öncelikle herkese merhaba, foruma katılalı 5 dk oldu sanırım. Daha önceleri de girerdim bu siteye emin olun çok yardımcı oluyor fakat istediğim cevaplar için kendi sorumu sormam lazım sanırım. Dün 2 tane king charles yavru kardeşler edindim. Bi tanesi bende kalıcak diğerinin sahibi 4-5 gün sonra alıcak.ilk sorunum birisi diğerine göre daha büyük ve sürekli küçük olanı ısırıyor oyun oynadıklarını düşünüyorum ama küçük olan sürekli ağlıyor ve benim yanıma kaçmaya çalışıyor canının acıdığını düşünüp kıyamıyorum bu konuya müdahale etmeli miyim?

  1. Sorunum ise şuan ikinci köpeğin sahibinin evinde duşakabinli banyoda kalıyorlar. Bu akşam ikisinide evime götüreceğim. Benim banyomda duşa kabin yok, ona ait verebiliceğim bi oda yok benimle aynı oda da kalmasını istiyorum yatağımda yatması da ilerisi için benim açımdan bı sıkıntı oluşturmuyo, odamda ona yeterli bi alan çevirmeyi düşünüyorum ama benimle aynı oda da kalırsa yalnız kalmaya alışamaz mı diye de düşünmeden edemiyorum sizce bu yanlış bi karar mı?

  2. Ve son sorumsa ağlamaları dediğim gibi iki kardeşler yemekleri suları var sağlık problemleri yok. Tek başına olsa anlarım da 2 kardeşler yalnız kalmadıklarını düşünüyorum anneyi özlemek dışında tabi, nasıl sakinleştirebilirim onları

5 CEVAP

SelinTuksal

Bsecnl
Bana ağzımı bozdurmadan defol şurdan

SelinTuksal

Bu arada bu cevabına demiyorum dişlerinizi göstererek hırlayın köpeğinize dediğin soruya yazıcaktım ama farketmez hangi soruya yazdığım. Nası bi insansın sen ya

Baymeoww

1=eğer sizin yanınızda uyursa şımarabilir yani sizin tepenize çıkabilir.bu nedenle kendi başına kalması daha doğru. 2=eğer size yeni geldiyse bu gayet normaldir,birkaç gün alışma süreci ne de olsa.bebek gibi ayağınızda sallayarak uyutabilirsiniz.ayrıca internette köpekler için sakinleştirici müzikler dinletebilirsiniz,seviyorlar.

bsecnl

köpeğinizi yalnız kalabilceği bi yer belirleyin aşıları bitene kadar orda yaşıcak yemini suyunu tuvaleti herşeyi orda olucak siz arada girip sevip oynıcaksınız. odadan dışarı cıktıgında mutlaka ağlıcaktır ve asla ağladıgında içeri girmiceksiniz. aşıları bittikten sonra odanıza alabilirsiniz. köpeğiniz artık yalnız kaldığında ağlamıcak sadece odanızdaki prizleri koltuğu kemiricek ama asla havlamıcak.

MomofCipsi

Çok teşekkürler cevaplarınız için bugün gün içinde ağladıklarında yanlarına gitmedim uyudular bı süre sonra böyle böyle alışıcaklar sanırım