Kopegimin Diskisinda Kan

gokayacan

Herkese merhaba,
Poochon cinsi 4 aylik kopegimin diskisinda fotograftaki gibi sumukumsu/yassi bir kan var. Bundan 2 hafta once de diskisini normal bir sekilde yapip son damla olarak kucuk az kanli olarak cikariyordu ve duzelmisti. Simdi bu sekilde olunca ne yapsak bilemedim. Acaba parazit mi dokuyor?
Beslenmesinde, hareketinde herhangi bir azalma yok.

6 CEVAP

gokayacan

tesekkurler cevabiniz icin. genclik hastaligindan bahsediyorsaniz acikcasi yasadigim ulkede daha once hic gorulmemis ve asisi da yapilmiyor baska ulkeyi ziyaret etmeyeceksek. bu yuzden bu ihtimal aklima gelmedi acikcasi.

gokayacan

irlanda'da yasiyorum. ben de duyunca cok sasirmistim acikcasi fakat veterinerimiz nereye gidersek gidelim asiyi yaptiracak yer bulamayacagimizi belirtti. ancak ziyaret edecegimiz ulkeye gore belirtip asilar yapiliyormus sadece

ugurcil

merak ettim hangi ülke? burada gençlik hastalığı modası var.nasıl duyulmaz?

Sevimcolak

Köpeklerde kanlı dışkı çok önemlidir göstermeniz mutlaka gerekir yavru köpekleri etkileyen bir hastalık var yıllar once yavru kurt kopegimde olmuştu ihmale hic gelmez maalesef.😢

Sevimcolak

Evet gençlik hastalığını demiştim de zikretmek istemedim umarım yabanci bir cisim yutma gibi durumda olmamışsa kabizlik hallerinde de kanli dışkı olabiliyor zorlanmadan veya dediginiz gibi parazit kaynakli da muhtemel. Muayene yapilmasinda fayda var cok cok geçmiş olsun

gokayacan

cok tesekkur ediyorum, sanirim yabanci cisim kaynakli oluyor. dunden sonra baska olmadi cunku bu sekilde kanli diski