Aynı Anne Babadan Olan Kardeş Kediler Cifleştirilir Mi?

Keddiannesi

Anne baba'da aynı

8 CEVAP

tengrist

Canlı ticareti yapmaya kalkışanların IQ ve eğitim seviyesi soruda gizli

KimJeongguk

Yani bu hayatımda gördüğüm en saçma soru olabilir. Ufaktan fen bilginizde mi yok?

blue_hpood

herhâlde troll falan soru değil mi?

LilaMiaLuna

Saçmalamayın artık ya

Emirrckr

Çiftleştirmeniz bile bir hatayken birde iki kardeşi çiftleştirmekten söz ediyorsunuz.
İki kardeş,ana-oğul,baba-kız"asla"çiftleştirilmez.
Hastalıklı ve genetik kusurlu yavrular meydana gelme riski çok yüksektir.

Sevimcolak

Yapmayın yazık günahtır ya dengesizce düşünceler bunlar.Basligi okurken bile canım sıkıldı.!

Fistikpasa

Siz kardeşinizle çiftleşir misiniz mesela?

Tubakosif

Evet çiftleşir benim kedilerim de bu şekilde çiftleştiler çocuklar hastalıklı doğdu dişi kediyi acil kısırlaştırın