Kediler Tuvaletlerini Ne Kadar Süre Tutabilir?

Dilann__

Şimdi sizlere 2 tane farklı şekilde aslında aynı sorum var birincisi: Benim kedim 5 aylık dişi bir kedi ve bugün kedimizi 14 gibi veterinere götürüp ordan teyzeme geçmeyi düşünüyoruz ve orada tuvaletini yapabileceği bir yer de yok ne yapmam lazım kedim tuvaletini akşama kadar tutabilir mi? Bir keresinde kullanmadığımız bir odaya ben girmiştim arkamdan kızımda girmiş ama farkında değildim sonra arkasından kapıyı kapatıp dışarı çıkmıştım neredeyse 6saat boyunca o odada kilitli kalmıştı yavrucak. Ama hiç bir yere pisliğini yapmamıştı.
Diğer sorum ise uzun otobüs yolculuğunda kedimim ihtiyaçlarını yani mamasını, suyunu ve tuvalet işlerini nasıl halledeceğim. Bu arada kedim sokağa çantasız hiç çıkarmadım ve galiba sokakdan korkuyor çünkü apartmanda kucağımda 1 kat indirmeye çalıştım korktu üzerimden atlayıp hemen yukarı eve çıkmıştı.

16 CEVAP

ahmetzz

Kediler tuvaletini Çok uzun süre Tutma Yeteğine sahiptir.