Tozsuz Kum Arayışındayım

KimJeongguk

Vancat karbonludan Bastet'e geçtik hiç memnun kalmadık. Eve o kadar çok dağılıyor ki bir de çişini yaptığında sert olmuyor yumuşak topaklanıyor. Taneleri çok ince kedimin patilerine yapışıyor her yer kum oldu 4 günde. Lütfen taneleri ince olmayan tozsuz bir kum önerebilir misiniz?

54 CEVAP

Eif

Sandy kullaniyorum ben topaklanma ve toz sorunu hic yok. Sadece kokusuz almistim bir dahakine kokulu alicam,koku sorunu oldu biraz

Catsusam

Biocat's diye bir kum önermiş Suzi bloğunda. Tam olarak kum değil çam peleti benzeri ama farklı. 😄

deniznergis

tek bir kum öneririm 4 yıldır kullanıyorum cats best 12 litre topaklanan modeli

Pamres

Ben proline kullanıyorum ve iyi topaklanıyor genel anlamda da memnunum. Siz memnun kalmadığınızı söylemişsiniz. Sebebi nedir?

ozanesk

Sandy'nin sabunlusundan gayet memnundum, stokta yok diye bir kez okyanus esintili yollamıştı bir satıcı, o da iyiydi ama aradaki fiyat farkına değmezdi. Denemek için aktif karbonlusunu aldım ama daha tozlu çıktı. Sabunlu ve okyanus esintili olanda kaba dökerken toz çıkmazken karbonlu olan da çıkıyor ilginç bir şekilde. Artan fiyatlar, maliyetler ve düşen kaliteye bir örnektir belki de, bilemiyorum.

KimJeongguk

@coconutbey

Paspas kullanıyoruz zaten ve ev kum parçalarından geçilmiyor.

Feles yada bigcat kullan

Yyyu

mehtapkaplan

Ever Clean Less Trail Patilere Yapışmayan Topaklaşa öneririm 1.5 ay gidiyor ve sıfır koku şükredersiniz aldıgnıza. Ben ayda 2 kere kum alıyordum hemen hemen aynı paraya geliyordu uğraştıgıma yazıktı ondan bu kumda tercih kıldım.

Ama durum elvermiyorsa Bastet ve Paticat , Pisipisi kumlarını öneririm.