Dün Kedimi Kisirlastirdim Su İcmedi

Gecekiz

Arkadaşlar dün dışı kedimi kisirlastirdim , gece 12 de yemek ve su vermemi söylediler yaş mamasını yedi güzelce ama suyu koklayıp es geçti. Biraz ben icirmeye çalıştım ama beni de pek yanında istemiyor müdahale edemiyorum. Bu olağan bir şey mi ? Kendi kendine su içmeye başlar mi

6 CEVAP

HaydutveNazli

Biraz gözlemleyin zamanla içecektir ya da yaş mamayı suyla biraz karıştırıp vermeyi deneyin

Sevimcolak

Yaş mamaya su ekleyebilirsiniz zaten sırf yaş mamadan su ihtiyacını alir eklenmese bile merak etmeyin icmeye de baslar kuru mamasini da verin ki ondan sogumasin yaşı yiyip

Gecekiz

Su odanın içinde ben görmeden içmiş olma ihtimali de olabilir ama gözlerimle göremedim ya içim rahat edemedi. Yaş mamasinda da hafif suyu vardı hepsini yedi. Dediğiniz gibi de yaparım eğer yiyecekse. Teşekkür ederim

Gecekiz

Teşekkür ederim içimi rahatlattınız

Sutlacdeniz

Benim kedim ameliyattan sonra 30. Saatte su içti ama öncesinde ben onu sıkmadan kırmadan şırıngayla iki iç defa bir yudum verdim sonra kendi isteğiyle gitti içti, 32. Saatte de ilk yemeğini yedi. Siz de şırıngayla bir iki yudum da olsa su verin ona su içmesi gerektiğini hatırlasın.

Gecekiz

Biraz verdim kızdı bana o yüzden çok ustelemedim.