Yardım

sadece_kedi

Arkadaşlar merhaba. Dün ürünleri sipariş ederken yanlışlıkla kısırlaştırılmış kediler için olan yaş mamadan almışım. Hepsi değilde, 2 tane falan. Bu mamalar sokak canlarına gidecek. Kısır kediler için olanları yemelerinde sakınca var mıdır?

5 CEVAP

Reyaura

Kısır kedi maması diger mamalara göre kalori daha düşüktür kisirlast irilan kedilerin kilo almaması için v.s v.s tercih edilir. Kisirlastirilmamis kedilere verilmesinde hiç bir sakınca yoktur

sadece_kedi

Çok sağ olun. Çok yardımcı oldunuz. Verip vermemek arasında gidip geliyordum :)

Ozelhatice

Hiç bir saķıncası yok verebilirsin aynı şey benim basımada gelmisdi veterinemize sormuşdum verebilirsin demişdi.

sadece_kedi

????

sadece_kedi

Arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu?