Kedimde Mantar Var Trevazol Krem İyi Gelir Mi

NickiM

Kedim gayet sağlıklı bir kedi ve mantar oluşumu gördüm bunun için evde ne yapmam lazım çok araştırdım sordum ve soruşturdum sarımsak sirke ve travazol kremini önerdiler sürmemde bir sakınca olur mu

6 CEVAP

Sevimcolak

Sarımsak sirke gibi ilkel yöntemlerin etkiliğini bilemiyorum mantar oldukça karmaşık bir hastalık önce sebebi bulmanız önemli mamadan mi kaynaklaniyor örneğin.Travazolu da yine hekime sorarak kullanmalısınız.Yanlis bir hareketle daha da artırabilirsiniz yoksa.

AhsenAise

Evet etkilidir ,sirke ile silip travazol sürebilirsiniz ama öncelikle veteriner görmeli,mor ışıkla bakıp mantar mi ,egzama mi ,alerji mi tespit etmeli içten tedavi olmalı ki sirke ve travazol da dıştan tedaviye destek olsun ,gecmi olsun

Hilalgrcn

Biz elma sirkesi ve kekik suyunun çok faydasını gördük tedavi etmedi ama kesinlikle rahatlattı. Ecosinle periyotlar halinde bölgeye uyguladım kedim banyoda stres olduğundan spreyle uyguladık. Yavaş yavaş toparladı şu an tricobor krem kullanıyoruz kulağındakiler geçti çok şükür. Ön patiside büyük oranda düzeldi. Yine her şeyden önce veterinere danışmanızı öneririm. Geçmiş olsun ✨

Goksusu

Travazolu yalaması çok zararlı ve zehirli olabileceğini duymuştum veterinerinize sorun bence ve İnternete bir araştırma yapabilirsiniz kedilerde travazol kullanımı hakkında.

Suraemir

Crisytalin kullanın üzerine travazol sürün ya da fucidin

Lunaatls

Top kekik uygulayin gercekten cok faydasi var . Gecmesse mantar aşisi yaptirin. Benim kedimde kremler hic bir ise yaramadi top kekik ve mantar asisi ile sorundan kurtulmustuk