Kedi Mamaları Hakkında

Coconutbey

Hills kullanıyordum ND mama alayım dedim herkes süper mükemmel falan diyor diye. Ama aldıktan sonra ds genelde hep kötü yorumlarla karsılastım yok egzama, mantar ya da farklı hastalıklar çıkmış vs. Kısa bir süredir kullanıyoruz henüz kötü bir şeyle karşılaşmadık inşallah da karşılaşmayız bakalım. Sadece şunu merak ediyorum iyi mama kötü mama kavramı nedir yani nasıl bi mama kimine göre en iyi kimine göre berbat olabiliyor ?

4 CEVAP

SirKukla

Mamaların içindeki et oranı ve az tahıllı olmasına dikkat ediliyor. Suzionline bu konular hakkında çok fazla şey yazıyor bloğunda ona bir bakabilirsiniz.

Emirrckr

N&D biz kullanıyoruz bunca şikayete rağmen biz hiçbir sorun yaşamadık şimdiye kadar.
Gayet sağlıklı,gelişimi de güzel.En önemlisi de severek yiyor.

Emirrckr

N&D aslında içerik bakımından en iyi mamalardan birisi,
İçeriğin açık açık yazıldığı da bir mama.
Sadece bazı kedilere ağır gelebiliyor,alerji yapabiliyor vs.
Deneyip görmek gerek,yoksa her mama da illa olumsuz bir yorum oluyor.

Nrynrynry

Nd nin içeriği gayet güzel, her mama sorusuna yazıyorum. İçeriğinde mısır mısır gluteni pancar pancar küspesi ve buğday olmaması tercihim.