Kedim Kulağını Kaşıyıp Yara Yapıyor

8 aylık bir kedim var, uzun süredir tavuklu mama kullanıyorum.Acaba tavuktan mı diye başka çeşitli hipoalerjenik mamaya eçiş yaptık.ancak pek fark etmedi gibi, 2 kilo yedik. Eğer tavuk kaynaklıysa mamayı kesince hemen kaşıntı da kesilir mi acaba yoksa daha fazla gözlemeye gerek var mı?

1 CEVAP

_aleykmsl_

biz hekimimiz ile konuşurken tavuğun pek çok kediye alerjen uyarı verdiğini söylemişti yavruluğundan beri ödül mamalarını bile deniz ürünlü kullanıyoruz ve ayriyetten kedinizin kulağını pamuk yardımı ile temizlerseniz rahatlar