Su Kabini Döküyor

Lilysko

Kedim surekli su kabini baska yere tasiyor yada döküyor nasil onleyebilirim

2 CEVAP

Gokmen6774

Su kabını değiştirebilirsin. Taşıyamayacağı, deviremeyeceği bir su kabı alabilirsin , örneğin hazneli su kaplarının işini göreceğini düşünüyorum.

Sevimcolak

Agir bi kap koydunuz mu icine de az doldurun ki dokmesin burda da cok okudum oyle suyla oynayan kediler var patisini icine sokup eliyle kepçe gibi o sekilde icen kediler var bazi kediler damla su gelse 3 saat yalanir bazisi da suyu seviyor demekki😊