Ne Zamam Tuvalet Egitimi Vermeliyim Ve Nasıl Yapmaliyim

Selinyldrm8

Yavru daha 3-4 haftalik tuvalet egitimini ne zaman ve nasil ogretmeliyim?

3 CEVAP

BLMEM

kediyw degılimı

Selinyldrm8

Evet

Elifoo

3-4 haftalik kedi kendi tuvaletini yapamaz, islak ve ilik bir pamukla sizin yaptirmaniz gerekiyor. Onun disinda 1 ayliktan sonra kumun uzerine koyup ayaklariyla kumu eseleme hareketi yaptirirsaniz var olan icgudusunu harekete gecirmis olursunuz zaten. 1 aydan once baslanir mi emin olamiyorum bu daha cok sizin kedinizin hazirbulunusluguyla alakali.. fakat su an bunun icin cok kucuk