Bu Lekeler Nedir?

ayktt

Merhaba, bu kedi sokakta yaşıyor. Yaklaşık bir yıldır besliyorum. Eskiden de vardı ama bu kadar değildi. Bu lekeler zararsız mıdır yoksa akne gibi bir şey mi yardımcı olur musunuz..

5 CEVAP

ayktt

@Sevimcolak noktadan çok siyahlık yayılmış gibi bilemedim, teşekkür ederim.

Sevimcolak

Plastik kaplarla ilgili yazilanlari okumussunuzdur bazen çenelerini cok oraya buraya surten kedilerde de olabiliyor bu akneler

Sevimcolak

Yine de ılık bir bezle veya dedigim solusyonlar varsa onlarla bir silmeyi deneyin isterseniz kirlenmis de olabilir geçer umarim gecmis olsun

ayktt

davranışlarında değişen bir şey yok, kaşıma vs de yapmıyor, her zaman sakin zaten. eskiden bu kadar fazla değildi.

Sevimcolak

Tam anlasilmiyor ama akne olabilir siyah nokta seklindeyse dr animal veya cyrstalin ile silerseniz kıl folikulleri temizlenir tekrardan olusumunu onlersiniz hemde ilerlemesini