Stronghold Koruyucu Mudur??

aytunccc123

Anne kedimize iki üç gün önce stronghold dış parazit damlası uyguladım geçen gece kaçtı ve dün yoktu bu sabah erkeklerle geri gelmis kapıyı açtığım anda içeri daldi erkeklere tisliyor henüz ciftlesmedigini düşünüyorum ama üstü aşırı tozlanmis ve halen kizginlikta gibi sesler cikariyor yavruları yanında olduğu için bi yandanda erkeklerin seslerini duydukça hirliyor ama cama çıkıp yine görüyorlar disiyi yani yerini buldular 4-5 erkek kapının onundeler tüm komşuları bilgilendirdim dişinin kaçmamasina dikkat edin diye çünkü kizginliktan çıkınca acilen kisirlastiracagim
Sorum şu ki icerde yavrular var ve temizler anneye dış parazit yapildigi için pireler barınamaz üzerinde dimi??
Sonuçta iki gündür yoktu ve erkeklerle iç içeydi belkide pire kapmıştır diye korkuyorum kaşıntısi pek yok bu arada-Stronghold kaç ay korur?

2 CEVAP

HaydutveNazli

Allah sizden razı olsun ben problem olacağını düşünmüyorum

Lalis

Bencede bir problem olmaz