Kedimin Patisi Şiş Alerjik Olabilir Mi?

Suraemir

Merhaba arkadaşlar patide birşey yok sadece bazen toparlıyor, elledim dokundum kemikte birşey yok kırık, çıkık vs gibi değil altında herhangi birşey batması yok 3-4 gündür biraz şiş geçenlerde patilerinde yara oldu criystalin kullandım geçti, alerjik olur mu böyle bir durum patiye yansır mı? Koşuyor zıplıyor halsizlik vs yok

7 CEVAP

Suraemir

Sanabelle kuzulu mama kullanıyorum bu ara da kum da magicsand çok iyi değil ama yaklaşık 5 aydır bunu kullanıyorum değiştirmedim mamayıda aynı şekilde 6 ay falan oldu kullanmaya başlayalı

Snzlc

kediniz balkona bahçeye vs. çıkıyorsa arı sokmuş olabilir

Suraemir

Yok çıkmıyor

stellabennett

patisini bir şey kesmiş olabilir mi

Suraemir

Patisinde bir şeyde yok baktım aralarına falan ama ödem olsa neden ödem olur bilemedim

Sueda1234

Bazende çok yatıyolar kan dolaşımı olmuyor benim kedimde öyle oldu meğerse çok yattığından kan dolaşımı olmamış kaldırdım biraz oynattım hareket ettirdi geçti ama dördünde şişmişti sizinki bir tane arı filan sokmuş olmasın

Suraemir

Yok ama sert bir şişlik biraz indi belki evde üzerine bastık ya da kızım bastı bilemedim veterinere götürecekte zerre para yok yemin ederim eşim 5 aydır maaş almıyor bakalım geçecek mi acı çekmiyor ama üzerine de çok basmıyor ayağı burkulmuş gibi kırık çıkık birşey batma durumu yok sadece sert bir şişlik hafifçe nokta kadar morluk var öyle keyifsiz halsiz değil