Sokakta Bastığım Kedilerime Hangi Marka Mama Önerirsiniz?

SirKukla

Mama fiyatları yükseldiği için doğru düzgün mama alamaz oldum. Et oranı düşük olmayan biraz da uygun fiyatlı bildiğiniz bir mama markası var mı acaba? Yaş mama da olabilir kuru mama da olabilir.

15 CEVAP

Gokmen6774

Anasayfan kedi mamaları bölümüne gir, daha sonra sıralama ölçütü olarak en düşük fiyat olarak yap. Orada 50gr 100 grlık mamalar var önce onları bi kedinde dene kardeşim. Kedine uygun mamanı seçtikten sonra 10 kg lık veya 12 kglık mama alırsan bir nevi ucuza denk geliyor. Hem sevdiği mamayı alırsın hem bir tık daha ucuza mâl etmiş olursun. Diğer türlü sadece ucuz mama alıcam dersen o mama kedine dokunabilir alerjik reaksiyon gösterebilir. Aldığın mama da boşa gitmiş olur.

salihaondag8

Enjoy econature markalarının yetişkin tavuklusunu şuan kullanıyorum bitti bitecek ve devamlı bu markayı uzun süredir sokak canlarına kullanıyorum benimde maddi durumum yok ama elimden geldiğince uygun fiyatlı güzel iceriklo ve kaliteli mamalar almaya çalışıyorum yetişkin ve tavuklusunu severek yediler diğer çeşitleri var ama kullanmadım bu dediğimi öneririm kullanın derim ben hiçbir sağlık sorunu yaşamadım çok iştahla yediler bir tık daha düşük olarak var cool Cat marka onunda yetişkin tavuklu gurmesini denedim birazda olsa severek yediler uygun fiyatlı güzel içerikli kaliteli markalar bunlar bütçenize göre seçersimiz hiçbir saglik sorunu olmadı t r e n d y o l d an alıyorum hep bakabilirsiniz bunların harici felicia bonacibo lavital reflex markalarida denedim severek yediler herhnagi sağlık sorinu olmadı bu markalar biraz daha pahalı ama güzel içerikli kaliteli uygun fiyatlı mamalar yine fiyatına göre iyi deneyebilirsiniz 🤗

Cennet29

Econature balıklı sevildi
Mito en cok sevilenlerden
Goody sevmem ama mecbur kaldığımız için alıyoruz sokağa
Bonnie bunu zor yediler
Reflex yemeyen kedi yok seviliyor
Paw paw da kullandım yediler

Cennet29

@salihaondag8 Allah aşkına türkçe öğren önce.

Sevimcolak

Bende enjoy aldım bakalım inşallah sorun olmaz🐈

HaydutveNazli

Kediler en çok micho mito seviyor, econature aldım balıklı, çok sevmediler arada burun kıvırıyorlar ve mamalar hafif olduğu için uçuşuyor. Micho mama sipariş edeceğim ama önümüzde yaz 15 kg zor oluyor 🥲.

Nrynrynry

Valla uygun diye bir kaç mama aldım ama kediler çoğunu yemedi. *********.com dan alıyorum gramaj olarak 15 kilo alıyorum, kiloya vurunca daha uygun oluyor.

salihaondag8

Yine çok düşük segment içeriği biraz kötü fiyatı pahalı olarak kedilerin çok severek yediği sağlık sorunu olmadığı sokak kedilerimde bir sorun olmadı birçok çeşidini severek yediler onada bakabilirsiniz

salihaondag8

Trendline marka dediğim Marka

salihaondag8

Tabiki bütçenize göre seçersiniz inşallah severek yerler umarım faydam olmuştur

Gokmen6774

Rencide edici cümleler kurmayalım lütfen🙏. Sonuçta burada deneylerimizi,edindiğimiz bilgileri paylaşıyoruz. Bu bilgiler paylaştıkça güzel. İleride sizinde bir sorununuz olabilir belkide cevabı o arkadaşımızda lütfen yanlış anlamayın🙏🙏

salihaondag8

@cennet29 senden öğrenecek değilim sen kimsin allahin aşkına turkçeyi nasıl konuştuğumu yargiliyorsun çok zoruna giden birşey varsa burda benim yazdığım cevaplara bakmazsın ben elbetteki insanlara yardımcı olacam bu site o amaçla var zaten karşımdaki insana kullandığım memnun kaldığım markaları söylüyorum ve faydalansın istiyorum ne alakası var şimdi gelmiş benim Türkçeyi öğren diyorsun ne saçma bir cümle bu ya git kendin öğren önce karşındaki insanlarla nasıl konuşmayı sonra gel bana laf söyle gerçekten çok boşsun sen başka da birşey demiyorum illaki her cümle kurdugumda bana kötü yorum yapmaktan bikmayacaksin galiba zoruna gidiyorsa ya bu siteye girme yada bana böyle kötü laflar etme ben senin bu laflarını duymak zorunda değilim

salihaondag8

Belki klavyeden dolayı kelimeleri düzgün yazamiyorumdur bunun için Türkçeyi öğren ne demek oluyor yani sen beni aşşalama şansını nerden buluyorsun

Cennet29

@salihaondag8 HAHAHA.

Yuemre5

Foxy deneyebilirsin