Acil! Yavru Kedi İshalll

ilknurgulmek

2 haftalık yavru kedi bakıyoruz evde süt tozu ile besliyoruz biri ishal olmuş çok ufaklar gözleri yeni açıldı ne yapabiliriz

3 CEVAP

KeLeBeKciK

Geçmiş olsun veterinere götürün zaman kaybetmeden çok küçükler ölebilirler biraz daha büyük olsalardi kuru maya ve su karışımı bir siringayla verebilirsiniz küçük dozlarda günde 3 defa 3 gün boyunca ben öyle yapmıştım sokak kedisine yavruyu ama sizinkiler çok minik Allah şifa versin.

Cennet29

Çok küçük oldukları için veteriner görmeli

ilknurgulmek

Çok teşekkür ederim