Kedi Kumu Önerisi

ZeroSix

İyi bir kedi kumu önerisi lazım toz yapmayan

7 CEVAP

Cemalchief

Biz lindocat kullaniyor öyle cok iyi degil ama fena degil tozutmuyor

Cennet29

Bastet
Feles
Sandy aktif karbon kokusuz

Coconutbey

Bastet feles çok iyi ama Bastet her zaman :)

Nrynrynry

Kesinlikle bastet👍

IIREMMM

vancat de az tozutuyor bence deneyebilirsiniz, everclean,sandy ve reflex de olabilir

Eliiiifff

Biz hep proline bebek pudralısını kullanıyoruz tozu biraz var ama en iyi topaklananı o denediklerim arasında

KimJeongguk

Bende arayışlardayım. Vancat karbonludan bastet e geçtik çok pişman oldum. O kadar ince taneli ki 4 günde evin her yeri kum oldu patilere çok yapışıyor. Yorumlarındada yazıyordu zaten de inanmamıştım ben ama keşke inanıp almasaydım dedim. Tozsuz olması iyi ama kokuda tutmuyor bastet. Bu kumun benim için eksileri çok fazla oldu bir daha tercih etmem. Eğer bastet'te karar kıldıysanız sadece 1 paket alıp deneyin. Ben 2 paket almıştım pişman oldum.