Kedim Sürekli Kaçıyor

Amedsoner

Merhabalar çok güzel iki yavru sahibi dişi bir kedim var. Dış kapımız açıldığı an kaçıyor. Binanın bodrumuna doğru kaçıyor. Bodrumdan bahçeye çıkan bir kapı var ayrıca bir suru kedi var bahçede onlarda bazen aynı yolu kullanıp bizim binaya hatta kapı açıksa evimize giriyor. Ama kedimin saha yavruları var kacip bir daha gelmemesinden korkuyorum. Ne yapabilirim ?

1 CEVAP

bsecnl

ya bi odaya kapatıcaksınız yada dış kapıyı açarken temkinli olup kedinizin etrafta olup olmadığına bakmanızda fayda var