Kedimin Dışkısından Kan Geliyor

Merhaba 2 aylık tekir kedi bakıyorum çok oyuncu bir kediydi bir yediklerine de dikkat ediyorum gece bir lokma köfte bulmuş yemiş sebebi ondan mıdır bilemiyorum sabah kalktığında halsizlik ve iştahsızlık vardı kakasindan kan gelmeye başladı bir damla da kusmus aksama doğru belediyenin veterinerine götürdüm parazit aşısı yaptılar sanırım fazla bilgi verilmedi eve geldiğinde halsizlik devam etti dün akşam da gene iyi gibiydi arada bir oynuyor koşturuyor ama çok fazla uyuyor normalde hiç böyle uyumazdi iki gündür kakasindan kan da gelmiyordu ama kuru mamasını pek yemedi tavuk haşlayıp yedirdik az önce gene evin içine kaçırmış en sonda da kan var görsel ekleyebilirsem ekleyeceğim bir uzman ya da yaşayan bilgisi olan var mi lütfen yardımcı olun bütün kaynakları okudum napacagim bilmiyorum yarın gene veterinere götürmeye çalışacağım seçimden dolayı kapalı değilse bilgisi olan var mı lütfen

1 CEVAP

IIREMMM

belediye veteriner hekiminin yeterince ilgilenmediğini düşünüyorsanız eğer bir özel kliniğe götürün bence, aşağıya atacağım linkten de dışkıda kan olması ile ilgili sebepleri okuyabilirsiniz, bugün bile götürebilirsiniz özel klinikler kapalı olmuyor seçimde genellikle ama belediye kliniği kapalı olabilir, geçmiş olsun :(
https://www.petlebi.com/blog/kedi-diskisinda-kan-olmasinin-sebepleri-ve-tedavi-yontemleri