3 Aylık Yavru Cockera Nasıl Tuvalet Eğitimi Vermeliyim?

Altann35

Dün sahiplendiğim yeni arkadaşıma nasıl tuvalet eğitimi vermeliyim? Aşıları tam olmadığı için dışarı çıkaramıyorum ve şuan pire döktüğü için ona ait olan odadan dışarı da çıkaramıyorum. Çiş pedlerini ısırıyor yaramaz. Denk geldikçe kızdım ama çok işe yaramadı. Küçük olduğu için de ödül maması vermemem gerektiğini söyledi veteriner. Çiş spreyi aldım ama işe yaramadı. Yardıma ihtiyacım var

2 CEVAP

Sevimcolak

Gazete kagidiyla alistirmistik biz yaptığı cişi biz bezle silin gazetenin uzerine koyun koku orda olacagi icin oraya yapar veya çiş pediyle silin çisini onu koklayıp uzerine yapacaktir.Camasir suyuyla yerleri silmeyin amonyaktan dolayı sürekli gidip yere yapar

stellabennett

arkadaşın da dediği gibi yaptığı çişin kokusunu pede bulaştırın koklayıp oraya yapacaktır diye düşünüyorum veterineriniz bu konuda başka bir öneri verdi mi