Köpeğim Pireli Ve Cok Kokuyor

Altann35

Köpeği dün sahiplendim vee üzerinde çok fazla pire var. Veterinere götürdüm. İç dış parazit tableti yutturdu ve boynuna tasma taktı. Akşama kadar biraz döktü pirelerini ama hala gırla pire dolu. Veteriner yıkamamam gerektiğini söyledi fakat çook pis kokuyor. Muhtemelen pis bakılmış ne yapmam gerekiyor

3 CEVAP

Sevimcolak

Sahiplendiginiz için tebrik ediyorum öncelikle 👏
Daha çok yeni yaptirmissiniz parazit ilacini sabredin dokulecekler birkac gun sonra yikayabilirsiniz biraz bekleyin mutlaka köpek sampuaniyla yıkayın normal sampuanla yikarsaniz deri sorunlariyla uğraşırsınız

yumak_bey

sahiplenmenize çok sevindim 🩷 merak etmeyin iç dış parazit çok yeni yapıldıgı icin hemen sonuc alamazsınız fakat birkaç gün içinde tamamen yok olur pireler bir de düzenli yaptırıldığında hic kalmaz 😻 yıkayacağınız zaman mutlaka köpek şampuanı kullanın ve tüylerini tarayın eğer uzun tüylü bir köpekse kıtık oluşmaması açısından

KeLeBeKciK

Pire tarağı alın taradikca bir kaç pire yakalanır günde 3defa daha çabuk azalır ve bir hafta boyunca yıkamayın parazit damlası etki göstersin zamanla azalicaklar ama 1ay sonra tekrar dış parazit damlası yaptırın yani 3 ayda her ay anca pire yumurtaları ve yavrularına arinirsiniz yoksa imkansız geçmiş olsun ve hayırlı olsun yavrucugunuz