Kedim Duvarı Yalıyor

Sueda1234

Merhaba arkadaşlar kedim gece uyandımki sürekli duvarı yalıyor durduramıyorumda bu ne oluyor yardımcı olurmusunuz

4 CEVAP

Snzlc

vitamin eksikliği olan hayvanlar yapıyor genelde

IIREMMM

https://blog.*******.com/kedim-neden-duvari-yaliyor/
burada da bazı bilgiler yer alıyor, ama bence öncelikle veteriner hekime danışın eğer vitamin eksikliği gibi bir durum varsa ona uygun bir takviye verir

Goksusu

Aynı sorun iki aydır kedimde var bizde ilk başta vitamin eksikliği sandık ama veteriner korona olabileceğini söyledi. Biyokimya yaptırmadan vitamin falan vermelerine izin vermeyin lütfen. Kedime test yapmadan vitamin verdiler ve hiçbir işe yaramadı belki zarari oldu bazı şeylerin. Kediniz kumunu yiyor mu kontrol edin. Korona olma ihtimali var haberiniz olsun. Psikolojik de olabiliyormuş ama iyi ve bilgili bir veterinere götürmesini tavsiye ediyorum lütfen kafanıza göre vitamin vermeyin.

Sueda1234

Vitamin olarak ne önerirsiniz biz gimcat vets plus kullanıyoruz ama yeterli gelmiyor sanırım