Sokaktan Kedi Buldum

sokaktan bir kedi aldık zayıf. ama hastalığı var evdeki diğer kediye bulaşır diye korkuyoruz. çok da maddi durumumuz yok veterinere götüremiyoruz mama yetmiyor kum yetmiyor. sokağa atsak ölür diye korkuyoruz devlete mi vermeliyim bilmiyorum zorlanıyorum bir yandan da. sahiplendirmeye çalıştım ama bulamıyorum ne yapmalıyım

7 CEVAP

yumak_bey

son çare devlete bırakın çünkü yavru ve zayıfmış dışarıda mahvederler yavrucağı

devlette ne yapacaklar bi bilgisini alsak bari ama yok

Cennet29

Hangi şehirde yaşıyorsunuz bulunduğunuz şehrin hayvan sever sayfalarından yardım istemeye çalışın

istedim ama yine yazan olmadı herkese haber saldım alan yok bi türlü

yumak_bey

keşke bilsek ne yapacaklarını hiç güvenmiyorum ben de ama sokakta kalmasından iyidir, inşallah birisi sahiplenir..

IIREMMM

instagramda ardanınpatileri sayfası var oraya da bir atabilir misiniz en azından geçici başka bir yuva bulunabilir durumunuz yoksa

aslihan_e

Nasıl bir hastalığı var?