Kedimin Garip Hareketleri

yunus26

kedim gün içinde tek başına oyun oynarken bazen çok hızlı garip hareketler ediyor bir şey görmüş gibi koşuyor zıplıyor bunlar normal olabilir ama çok hızlı bir şekilde yapması normal midir bilgisi olan varsa söyleyebilir mi?

4 CEVAP

Amedsoner

Normal kardeş. Çok normal.

nyssa

gayet normal anlamaya çalışmayın :)hepsi aynı

Kjw

Klasik kedi davranışları,benimkide öyle hatta benimle koşturmak istiyor,o kaçıyor ben buluyorum, ben kaçıyorum o buluyor. Çocuk gibi oynuyoruz,saklanıp onu bulmamı istiyor. Öyle hızlı hareket ediyorki,yetişemiyorum.

Uçuşan tozları görüp yakalamaya çalışıyordur