Mamaaaaaaaaa

EsenBayrak

Kedim 2 aylık nd ocean marina balığı karides balkabaklisindan almayı düşünüyorum. 1.5 kg mama kaç ay yeter, ve sizin önerdiğiniz mama varmi

4 CEVAP

dilanbulent

1,5 kilo mama yavru kediye 1 ay falan yetiyor. Yetişkin erkek kedim var, 2 kilo mama yiyor aylık. Hills, Virbac ve Royal Canin öneririm.

Emirrckr

Aynısını kullandık yavruluktan itibaren yaklaşık 1 yaşına kadar,artık kısır mamaya geçiş yapacağız bu paket bittiğinde.
Biz genel olarak çok memnun kaldık ve en önemlisi kedimiz de severek yiyor.
Gelişimi,kilosu,enerjisi gayet güzel.Hatta iri bir kedi diyebilirim :))
Kısacası tavsiye ederim N&D'nin morina balıklı,karidesli,balkabaklı serisini.

Bizde evde annesi de olduğu için ona ayrı mama kullansak bile illa ortak olup yediği oluyordu bu yüzden yaklaşık 3 hafta falan dayanıyordu.

Nrynrynry

Nd ‘ nin içeriği gayet güzel. içeriğinde pancar pancar küspesi mısır mısır gluteni buğday yok. Mama tercih ederken bunların olmamasına dikkat ediyorum. benim bütçemi nd aşıyor, o yüzden brit care alıyorum uygun ve dediğim gibi içeriği güzel.

HisaNur

Benim yavru kedike 1 bucuk kilo bir ay giditor ama cok yiyor