Kedimin Patisi

Metehan06

Akşam biraz geç uyudum kedi de galiba nerden bulduysa cam tarzı bir şeye muhtemelen partisini kestirmiş sabah annem gil pati şeklinde iz varmış (çok az kan izi diyorlar şimdi kontrol ediyorum hiç bir şey yok kedimde anormal davranmiyor topallamıyor da ne olmuş olabilir ne yapmalıyım

2 CEVAP

Sevimcolak

Kontrol ettiginiz yerde sıyrık kesik var mi? Cam girmemistir insallah patiye şişme yapar ve yurumekte zorlanir cam girdiyse ayrica iltihap olusur

stellabennett

yine de iyice kontrol edin belki kesik küçüktür o yüzden fark edememişsinizdir orası iltihap kapabilir