Zerdeçal Kullanan Varmı?

Nrynrynry

Kedim 6 yaşında, sarman. Kronik bronşiti var ve kireçlenme de başladı. İnternette kedilere zerdeçal verilebilir diye içerikler gördüm. Veren var mı? Varsa iyi geldi mi? Nasıl tükettiniz

1 CEVAP

AhsenAise

Yemek olarak değil de mantarına su ile seyreltilmiş sirke ye zerdeçal tozu katip krem haline getirip birkaç kez kullandım tedavisine yardımcı olduğunu düşünüyorum,ama tabiki her kedi farklı bünye ye sahip ,bize iyi gelen sizde ciddi reaksiyon a neden olabilir,eser miktarda deneyin ,gözlemleyin ,sonuca göre kullanın ,sonuçta aşırı faydalı bir bitki