Yavru Kedi Bakımı Acil

FFECEE

Merhaba ben 4 gündür yavru bir kediye bakıyorum başka bir evin damından buldum annesinden ayırmışlar galiba gözleri açıktı bulduğumda mavi hala gözleri,süt tozu ile besliyorum çişini yaptırıyorum ama dün akşamdan beri karnı şiş göbeği masajda yaptım ama şiş ne yapabilirim iştahıda yerinde biberonunda güzel tutuyor

4 CEVAP

Cennet29

Cok minicik olduğu için ancak veteriner buna cevap verebilir

Cennet29

Başka mühaleler onu daha kötü yapabilir

Bence veterinere götür bakımlarını yaptır öyle yemek ver istemeden zarar verebilirsin verdiğin süt tozunun da sindirim problemlerine yol açmadığından emin ol