Dalga Geçmeyin Lütfen

Miapati1

Kedilerin içime 3 harfliler giriyor mu? Tanıdıklarım salak salak konuşup beni korkutuyor çünkü Mia hala kendine gelmedi gibi böyle durup dururken tüylerini kabartıyor beni görünce falan böyle birşey olmuş olabilir mi

6 CEVAP

Snzlc

tamamiyle hurafe bütün kediler tüylerini kabartır özellikle akşamları oyun oynamak için yapıyorlar

Lalis

Kedilerin duyma yetileri insanlardan hatta bütün köpeklerden de daha güçlüdür.Yani kediler bizim duyamayacağımız frekansları duyarlar.Verdikleri tepkiler tüy kabartma, kulakların geri gitmesi, bir yere sabitlenip bakma vs. o en ufak duydukları sesleredir.Manevi duygu ve inançlarınızın insanlar tarafından zedelenmesine izin vermeyin lütfen.

Emirrckr

Böyle düşünüp kendinizi korkutmayın lütfen,
Kediler özellikle geceleri zaten daha bi enerjik,hareketli oluyorlar.
Tüylerini kabartıp yan yan size koşması oyun oynamak istediği anlamına gelir her zaman saldırı amaçlı değil.
Birde diğer arkadaşın da dediği gibi kedilerin işitme ve koku duyuları bizden kat kat gelişmiş.
Bizim duyamadığımız ses ve kokuların onlar farkındalar.
Mesela sahibinin kokusunu tanıyor.

ozge37

Tüylerini kabartmasının bir çok farklı nedeni vardır dışarda kedi köpek seversiniz kokusunu alır kızar-sizle oyun oynamak amaçlı yapar-korkar yapar..icine 3 harfli kaçmıştan ziyade onları göz perdeleri olmadigi için bizim göremediğimiz varlıkları görme yetileri vardır ama kedinizin icine girmis falan gibi hurafelere inanmayin lütfen

Snzlc

sizden korkuyorda olabilir

selinay41

Evet hayvanların göz perdesi yok tüm alemleri görüyorlar