Kedim Karma Aşısı Oldu Yan Etkileri Var

siimayyd

Merhaba kedim kalçadan karma aşısı oldu ve 2. gündeyiz hala su içmiyor topallıyor yürürken çok yavas hareket ediyor yemekte yemiyor azıcık yas mama yiyebildi su içmiyor aşırı huysuz sürekli uyuyor sizce veterinere gitmeli miyiz kötü bir durum var mı sizde de oldu mu bu belirtiler 🥺

4 CEVAP

Minminik

herkeste oluyor forumda arama yapın karma diye emin olun hep aynı soru, yarında düzelmezse gidin veterinere 2 gün normal yan etki için

KeLeBeKciK

Tabiki de normal değil veterineri anında arayıp sorsaydiniz hemen getirin ağır gelmiş bünyesine derdi bana söylenen gibi Allah'tan benimki kendini toparladı götürme gerek kalmadı bidaha da korkumdan aşı yaptırmayı düşünmüyorum

KeLeBeKciK

Geçmiş olsun bence vakit kaybetmeden götürün normal şartlarda aşı sadece uyuku halsizlik yaparmış bu kadar kendini salmamalari gerekirmiş bunu yeni veterinerimiz söyledi iyilik yapalım derken daha fazla kötülük yapıyoruz sanki asilarla çocuklara yurt dışında 3 senede bir yapıyorlarmış kedilere ası kedilere ağır gelir diye bende düşünmüyorum aşı yaptırmayı artık sonuçta evde iç dış parazit ve ve rutin kontroller yeterli benim için

aycaderinn

24 saat içinde toparlanması gerek. veterinerimiz bize 24 saat sonra kendine gelmezse veterinere getirmemizi söylemişti