Kusma?

Elifoo

soruya nasil ve nereden baslayacagimi bilmiyorum fakat anafikir Mico az once sari bir sivi kustu.
Normal zamanda kan paraziti ve koronasi oldugu icin bircok vitamin kullaniyor. Ayrica yabanci cisim yemeye musait bir karakteri oldugu icin de veterineri malt bir sey verdi fakat tadindan hic hoslanmadigi ve yedikten sonra garip garip hareketler yaptigi icin iki gunde bir veriyordum. Bu sabah yine verdim ve iki dakika sonra boyle sari kopuklu bir sey kustu. Simdi de kafama atliyor manyak manyak. Enerjisinde sikinti yok mamasini iki saatligine kaldirdim dinlendirsin midesini diye ama malt ona dokunuyor olabilir mi ya da sari kusmuk tehlikeli bir durum mu?

5 CEVAP

deniz_berkan

benim oğlumdada korona var , acaba maltın markası nedir ? ve korona için bagısıklık vitaminlerini ne zamandır kullanıyorsunuz ?

deniz_berkan

malt dokunmuş olabilir bunu veterinerinize danışın bence , benim kedimde kahverengiyle sarı arası kusma yaşamıştı mama değişikliğinde ama durdu durmasaydı midesine bakılacaktı.

Elifoo

Anladim, gozlemliyorum su an tesekkur ederim cevabiniz icin :)

deniz_berkan

rica ederim çok gecmiş olsun

Elifoo

Bagisiklik vitaminlerini 4 aya yakindir kullaniyorum maltin markasi da diafarm hairball remedy cat malt