Kedim Yabancı Cisim Yutmuş Olabilir Mi?

Ayca00

Merhaba, sarman kedimin oynadığı 1.5LT kapağı vardı. Akşam kaldırmamışım simdi de bulamıyorum tabi bir yerlere saklamış olabilir fakat endişelendim. Çünkü yanımdayken 1 kere yere eğilerek öksürdü diğerinde de yatarken hapsuruk gibiydi. Sabah ıslak mama vermiştik onu yemiş, tuvaletini de yapmış. Bazen parfüm kokusu olursa öksürüyor aslında da parfüm kokusu almadım hiç kapağı yutmuş olabilir mi? Ne yapabilirim anlamak ve yardımcı olmak için :(

3 CEVAP

Sevimcolak

Bu kapaklardan hep korkmusumdur ortada bırakmam hic neyseki bulmussunuz 🙌 kedi çiminden oksurmus olabilir kusmaya sebep oluyor sanırım çim dimi belki öğürdü oksurdu o an ben hic vermedim çim bilemiyorum o yüzden

tengrist

Yutsa mutlaka rahatsızlanır , salya akıntısı, sık sık öğürme, kusma gibi belirtiler verirdi hatta kapak boğazına takılırdı diye düşünüyorum ufak bir şey değil çünkü.

Ayca00

Teşekkür ediyorum, kapağı benim için halının ortasına saklamış :D sorun yok diye düşünüyorum ama neden öksürdüğünü anlamadım dün kedi
çimi yemişti ondan diye düşünüyorum simdi de