N&D Kedi Mamasını Nerden Alabilirim?

KimJeongguk

Kedimin maması az kaldı N&D kedi mamasını kapalı 10kg paket şeklinde en uygun ve güvenilir hangi siteden veya satıcıdan alabilirim?

12 CEVAP

Sivs

Petlebi den alabilirsiniz devamlı alıyorum ben

deniznergis

bu site güvenli buradan alabilirsin yada mamanın kendi sitesinden kayıt açıp alabilirsin

zey940

Ben genelde elimde kalan mama en az 1-2 hafta idare edecekken t.r.e.n.d.y.o.l'dan satın alıyorum. Satıcı puanı yüksek mi ya da kuzeypazarlama veya veteriner satıcılar gibi bilinen satıcılar mı ona bakıyorum. En düşük fiyata yakın olanından alıp ürün geldiğinde Farmina yetkililerine bilgileri mail'le atıyorum. 1-2 haftaya dönüş oluyor. Şu ana kadar da orjinalliği konusunda bir sıkıntı yaşamadım. Bildiğim kadarıyla bahsettiğim sitede ürün satışı yapabilmek için orjinalliğini kanıtlayan belge sunmak zorundalar. Tabi bunun da kurnazlığını bulan olmuştur, haklısınız güvenmemekte. Ama yine de belirtmiş olayım.

mehtapkaplan

Evine mama siteside var birde pet gross

zehra88kkam

t r e n d y o l

KimJeongguk

Arkadaşlar buranın güvenli olduğunu biliyorum ama pahalıya satıyor. Daha uygun ve güvenli bir site soruyorum.

KimJeongguk

@zehra88kkam

********dan alırım ama oranın birsürü satıcısı var güvenli ürün satan bir satıcı önermeniz lazım. Böyle uygulamalarda sahte ürün satışı çok fazla.

mehtapkaplan

********* sitesinden alabilirsiniz.. ETBİS'e kayıtlıdır qr kod var okutuyorum

E-Ticaret Bilgi sisteminde kaydı doğrulanmıştır yazıyor. Aynı zamanda burdan daha uygun fiyatlandırma var. Bende 2 kere sipariş vermiştim..

mehtapkaplan

p e t z z s h o p

AsumanAtilgan

*********, petihtiyaç. Tahılsız alın

KimJeongguk

@AsumanAtilgan

Maalesef kısır kediye tahılsız mama alamam. N&D'nin tahılsız mamalarının hepsinin protein oranı çok yüksek kedimin böbreklerini yoramam yinede yavsiye için teşekkürler.

KimJeongguk

@mehtapkaplan

p e t z z e baktım ama tüm nd mamalar tükenmiş neredeyse :(.