Kısırlaştırma Tecrübesi Olanlar

Therumeysa

Dün saat 3 de ameliyatımızı olduk önceki gece saat 2 den beri yani şu an itibariyle 34 saattir ağzına tek lokma girmedi aynı şekilde su da. Tamam ilk gün yemeyebilir dediler ama benim kedim çok narindir sanki küsmüş gibi sinirli gibi yanıma yaklaşmasını geçtim evde en uzak köşelere gidip öylece oturuyo kendi maması duruyor mamasıyla karıştırdığım royal canin konserveninde suratına bakmadı nasıl yemek yedirebilirim nasıl keyfini yerine getirebilirim bilmiyorum daha önce dişi kedi kısırlaştırıp aynı problemi yaşayanlar yazabilir mi lütfen

1 CEVAP

deniz_berkan

kısılaştırma öncesi + sonrası toplamda maksimum 18-19 saattir. ve mama yemesi cok önemli bu sürecte . bagısıklık düşüşüne geçiyorlar. bu durumda naz yapıp küs kalıyorlar bence veterinere götürün cunku mama yemesi cok önemli yemediği takdirde serumla sıvı besin takviyesi yapılıyor .