Parazit Uygulaması İçin Yardım

charosiew

kedimin iç dış parazit uygulamalarını vetenerinerde yapıyordum ancak gitme imkanım olmadı ve kedimin tüylerinde yürüyen birseyler gördüm. yaklasık 2.5 3 ay olacak en son yaptıralı. aşıyı alıp evde kendim yapsam sağlıklı olur mu? yapacak olursam hangi markalar daha güvenlidir bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

3 CEVAP

Cennet29

Eğer ilaç yutturabiliyosanız iç parazit hapını veterinersen alıp kedinizin kilosuna göre uygulama yapabilirsiniz. Dış parasiti de damla olarak enseden damlatabilirsiniz yapılışına internetten bakarsınız.

Maddi durumunuz iyiyse eğer broadline marka alabilirsiniz iç-dış çift etki.

Dış parazit damlası olarak kullanıp memnun kaldıklarım frontline, advantage

Hap olarakta veterinerde hangisi varsa onu alıyorum

aycaderinn

Biz veteriner önerisiyle iç parazit için Kontil aldık, yavru kedilere 0.5, yetişkin kedilere 1 ml olarak

charosiew

tesekkurler :)