Yavru Ve Emziren Anne Kedi Mamasi

Lunaatls

Merhabalar 50 gunluk yavru kedilerimiz var annemiz emziriyor dogum itibari ile hills kitten tuna balikliyi anne ve yavrularimiz icin kullandik. Suanda mama cok zamlanmis durumda dusuk yada orta segment olarak temiz icerikli önerebileceginiz mamalar varsa yardim rica edecegim. Lütfen proplan ve ustu mamalari onermeyin bütcemiz yetmiyor . Yetse zaten en iyi mamalarla bizlerde beslemek isteriz. Yardimlarinizi rica edecegim oneri konusunda

2 CEVAP

Cakeyta

Royal canin mother & babycat

Emirrckr

Bencede tavsiye edilebilecek tek mama kalıyor o da Royal Canin..
Daha alt segment olup yine de temiz içerikli olan var mıdır bilemiyorum.