Kentsel Donusum Ve Sokak Kedileri

marizort

merhaba, yakinda tum mahalle kentsel donusume girecek ve baktigimiz 20-25 sokak kedileri ya insaatin altinda telef olacaklar ya da acliktan ölecekler. bunun olmasini istemiyorum. onlari nasil kurtarabilirim? barinaklarin durumu malum... gercekten hayvan seven bir dernek, kurulus her hangi bir cozum yolu ariyorum lutfen yardimci olur musunuz? cok caresiziz.

1 CEVAP

burcingltkn

yasadıgınız ıl ve ılce bılgılerını gırseydınız ınsanlar yardımcı olabılırdı