Kedim Poposunu Halıya Siliyor

shlyxua

arkadaşlar merhaba
kedim 5 yaşında bu yıl yeni bir huy edindi. özellikle büyük tuvaletini yapıp çıktıktan sonra poposunu halılara sürterek yürüyor gibi yapıyor. veterinere söylediğimde anal keselerine bir şey yapıp sıvı akıttı ama hala devam ediyor. bunu yaşayan var mı aranızda bu yıla kadar hiç böyle yapmazdı

4 CEVAP

Yuemre5

yakın dönemde farklı marka mama kullandınız mı? Alerji olmuş olabilir

shlyxua

hep aynı mamayı kullanıyoruz (hills)

Mayask

Kuzenimin kedisi scotish fold, onun sık sık başına geliyor bu durum. Makatta iltihaplanma oluyormuş canları acıdığı için halıya sürtünüp o irin’i akıtması gerekiyormuş. Bir kaç kez bu sebepten veterinere götürdüğünde veteriner o iltihapı sıkarak akıtmıştı. Böyle bir problem olabilir belki.

Sevimcolak

Köpeklerde gördüm dediğiniz hareketi parazitten demişti vet.