Erkek Ev Kedisi Yeni Gelen Yavru Kediyi Boğar Mı

merhaba ben sokaktan bir tane erkek yavru kedi sahiplendim evde de erkek kedim var ilk gün ikisi de baya korktu yaklaşmadılar bugün de aynı yerde uyudular birbirlerine yaklaştılar hatta yavru kedi oyun oynuyor buyuk kedimle ama ben yine de guvenemedim evde buyumıs kedi bogar mı ve de en hızlı nasıl birbirlerine alıştırabilirim

2 CEVAP

Emirrckr

Erkek kediniz kısır mı?
Kısırsa bence hiç endişeniz olmasın,aynı yerde uyumaları,oynamaları bile büyük gelişme.
Umarım iyi anlaşırlar :)

aycaderinn

Benim de evimde büyük erkek ve küçük kedi var. İlk başta gün içinde gözetim altında beraber bırakıp, geceleri ayrı yerlerde yatırdık, 2-3 güne birbirlerine alıştılar, şimdi en yakın arkadaş gibiler