Barınak Kuduz Aşısı Yapıyor Mu?

Pamres

Merhaba arkadaşlar, evimin yakınında belediyenin barınağı var. Ancak sadece barınak değil hayvan tedavisi için de kullanılıyor. Burada kuduz aşısı yaparlar mı? Yaparlarsa da normal veterinere göre daha mı uygun olur? Ayrıca normal veteriner mi daha iyi olur yoksa barınak mı?

2 CEVAP

çip zamanı belediyede çip ve kuduz aşısı yaptıranlar binlerce lirayı da aşıdan sonra kedilerine harcamışlardı hastalandıkları için. geçmişe bakın isterseniz uygun kelimelerle aratıp daha uygun olur derken daha pahalı ve riskli olabilir maalesef bence en iyisi fiyatları biraz daha uygun vet kliniği bulup yaptırmanız. aşıyı yan etkilerini de bırakırsak kenara hijyensiz koşullardan da hastalık bulaş durumu var

Gokmen6774

Kuduz aşısının günü geldiyse tarim il müdürlükleri 15-16 tl civarında kuduz aşısını yapıyor.