Kedim Beni Sevmiyor Mu ?

Mayask

Merhabalar, kedim 45 günlük çok minikken geldi.. ilk beni ve eşimi tanıdı gibi bişey ilk günden beri onu çok sevdiğim için sanırım biraz fazla öpüyorum. Yanıma gelmek istemiyor, yanından geçerken bile kaçmaya çalışıyor sebebi ne olabilir ? Beni sevmiyor mu diye düşünmüyor değilim.

3 CEVAP

Emirrckr

Sıkıştırıyorsanız falan ondan hoşlanmıyor olabilir :))
Eşinize karşı tavrı nasıl peki?

Cakeyta

Kedinize sınır ve zaman taniyin. O size gelmeden siz ona gitmeyin. Eger opulmekten vesaire hoslanmiyorsa ve siz israrla opmeye devam ederseniz bu kedinizi ancak sizden daha da uzaklastirmaya yarar. Biliyorum opmeden sarilmadan durmak hic de kolay degil ama bence kedinizin gercekten kendi sınırlarına ve kendi alanlarina ihtiyaci var. eminim ki ona bunlari verdiginizde rahatlayacak ve hazir hissettigi zaman size kendisi gelecektir

Mayask

Eşime karşı daha ılımlı eşimden kaçmıyor, az da olsa kendisni sevdiriyor ama bana karşı çok katı.. Genelde beni sürekli ısırıyor, asla dokunmuyor, gördüğü yerde kaçmaya çalışıyor.. heryerim çizik içinde anlayacağınız :)